Aardappelsalade met boontjes, spek en eieren

Comfort food met een frisse twist – deze aardappelsalade met knapperige boontjes, krokant spek en perfect gekookte eieren is een echte klassieker met een moderne touch. Vol van smaak, lekker vullend en toch verrassend licht. Ideaal als maaltijdsalade op een zomerse dag, of als bijgerecht bij de barbecue. Simpel om te maken, maar altijd een succes aan tafel!

Wat heb je nodig? (2 personen)

  • 250 gram aardappelen (geschild, in stukken gesneden)
  • 100 gram gerookte spekblokjes
  • 200 gram boontjes (topjes afgesneden)
  • 2 eieren
  • handvol kerstomaten (gehalveerd)
  • peper en zout
  • mayonaise of andere dressing naar keuze
  • peterselie

Bereiding

Breng een pot met water en zout aande kook. Kook de aardappelen ongeveer 20 minuten tot ze gaar zijn.

Kook de eieren voor 10 minuten in kokend water. Laat ze daarna schrikken onder koud water. Snij in stukken.

Kook de boontjes kort in kokend water met zout. 

Bak het spek samen met de boontjes in een ruime pan. 

Giet de aardappelen af en voeg ze toe in de pan en laat kort even mee bakken. Kruid bij met peper en zout.

Meng de aardappelen, boontjes en spek in een grote kom samen met de eieren en kerstomaten. Meng met een beetje mayonaise. Werk af met peterselie.

Smakelijk!

Aardappelsalade met boontjes, spek en eieren - Vickylicious
Aardappelsalade met boontjes, spek en eieren – Vickylicious

Heb je een recept gemaakt van Vickylicious? Ik ben super benieuwd naar jouw creaties! Deel een foto op Instagram of Facebook en tag me, of laat een reactie achter om te vertellen wat je ervan vond. Volg me daar ook voor meer smakelijke recepten en bakinspiratie!

Volg me op Instagram en Facebook: @vickylicious_blog

Ik kan niet wachten om jouw creaties te zien!

Plaats een reactie